Продукція

Відповідність високим стандартам якості і безпеки, близькість до матеріально-технічної бази, багаторічна історія, розвинута логістична мережа, висока надійність та гнучкість – це лише деякі із сильних сторін холдингу «Галичина Цукор». Наші крупні та роздрібні клієнти користуються великим спектром індивідуальних рішень.

<span style="font-weight: bold;">Цукор</span>
Цукор
Цукор пісок II-IV категорія 
<span style="font-weight: bold;">Меляса</span>
Меляса
Масова частка сахарози - 44.0 - 52,2 %., масова частка сухих речовин -76 - 82%
<span style="font-weight: bold;">Жом</span>
Жом
Жом свіжий: Масова частка сухих речовин - 6.5 - 15.0%

Жом сухий гранульований

Наша компанія є одним з провідних лідерів в своїй галузі

Відповідність високим стандартам якості і безпеки, близькість до матеріально-технічної бази, багаторічна історія, розвинута логістична мережа, висока надійність та гнучкість – це лише деякі із сильних сторін компанії «Галичина Цукор». Наші крупні та роздрібні клієнти користуються великим спектром індивідуальних рішень та довіряють нашому асортименту спеціалізованих продуктів. У результаті тісної співпраці ми вдосконалюємо комплексність наших рішень та відбудовуємо довгострокові партнерські відносини, що будуються на професіоналізмі та довірі. Це забезпечує нашим продуктам гарантовану якість, адже вони безкомпромісно відповідають вашим вимогам.

Сильна клієнтська база

За роки існування компанії ми побудували міцні відносини з партнерами по всьому світу. Клієнтська база компанії є досить різноманітна. У неї входять провідні світові гравці харчової промисловості, деякі з яких є нашими клієнтами з 2003 року.

Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо різні види пакування, які задовольняють вимоги споживачів як з України, так і з інших країн світу.

 Наша потужна логістична команда забезпечить комплексні рішення із зберігання та доставки продукції.У результаті тісної співпраці ми вдосконалюємо комплексність наших рішень та відбудовуємо довгострокові партнерські відносини, що будуються на професіоналізмі та довірі.

 Наші продукти гарантованої якості, завжди точно в час та безкомпромісно відповідають вашим вимогам.

 

 

Image alt