Про компанію­­ 

Обсяг діяльності по виробництву цукру дозволяє нам мати оптимальні показники ефективності при продажах, закупівлях сировини і ресурсів та інвестуванні. Наша мета – стати лідером на цукровому ринку Східної Європи.  

     Компанія Галичина Цукор – входить у трійку лідерів з виробництва цукру в Україні із загальною потужністю переробки цукрового буряка - 21 тисячу тонн на добу. Цукрове виробництво складають 6 цукрових заводів, які розташовані у Тернопільській області, регіоні, що має понад сторічну історію цукроваріння.
     Роботу нашого холдингу забезпечує понад 1000 професіоналів. Разом ми робимо солодшим життя десятків мільйонів людей в усьому світі.Впроваджуючи сучасні технології, цінуючи традиції і зберігаючи секрети цукроваріння «Галичина Цукор» переробляє на власних потужностях понад 21 тисячу тонн цукрового буряка на добу.      Холдинг рік за роком модернізує підприємства, що входять до його складу, впроваджує високопродуктивні технології, завдяки чому за останні 3 роки, об’єми виробництва цукру зросли у двічі. 
     Підприємство прагне задовольнити потреби споживачів в екологічно безпечній та високоякісній продукції. Система управління якістю холдингу розвивається разом зі зростанням запитів наших партнерів – провідних харчових компаній CocaCola, Danone, Pepsi, KraftFoods, тощо. 
     5 з 6 підприємств, що входять до складу цукрового холдингу "Галичина Цукор", сертифіковані відповідно до міжнародної системи контролю якості та безпеки продукції ISO 22000.
 
Відповідність високим стандартам якості і безпеки, близькість до матеріально-технічної бази, багаторічна історія, розвинута логістична мережа, висока надійність та гнучкість – це основні переваги холдингу, які зміцнюють довіру клієнтів до нашого продукту.

Описание изображения

Наші цінності

Цінності Компанії Галичина Цукор базуються на багаторічній історії та традиціях цукроваріння у поєднанні з міжнародними стандартами ведення бізнесу.

Довіра та чесність
Інноваційність
Компетентність та спеціалізація